Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Prace Duże, mazowieckie

  • 345 000 zł
  • 1 522 m²
  • 226,68 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Hampel

Skontaktuj się

Działka budowlana

Prace Duże, mazowieckie

zaktualizowane:
18 kwietnia 2026

345 000 zł

1 522 m²

226,68 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 18 kwietnia 2026

345 000 zł 1 522 m² 226,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 345 000 zł (226,68 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: HIK Nieruchomości, zaktualizowane: 18.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 24

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SPRZEDAM malowniczą działkę o powierzchni 1522 m² Prace Duże

Blisko natury i Warszawy

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!

NAJWIĘKSZE ATUTY:

Wyjątkowy klimat: Działka porośnięta urokliwymi samosiejkami sosny, brzozy i osiki własny kawałek lasu na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja: Prace Duże (gm. Tarczyn). (...)

Agent

Katarzyna Hampel

530 999...

530 999 642

508 599 522

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 999...

530 999 642

508 599 522

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości