Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Prace Duże – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

345 000 zł1 522 m² 226,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam malowniczą działkę o powierzchni 1522 m Prace Duże Blisko natury i Warszawy Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł45 200 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4,52 ha, położona w miejscowości Prace Duże w gminie Tarczyn, zaledwie kilkadziesiąt minut drogi od Warszawy. Teren jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

600 000 zł1 273 m² 471,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.966722, 20.931139 Prace Duże, ul. Różana Numer ewidencyjny 133/10 Media Prąd i woda - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł5 092 m² 60,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.962083, 20.921222 Prace Duże, ul. Główna Numer Ewidencyjny 325 Media Woda - przy granicy działki Prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

773 300 zł4 070 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 070 m² 208,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4070 m kw położona w Pracach Dużych przy drodze asfaltowej. Działka ma foremny kształt prostokąta o wymiarach 79,5 m x 50 m. Woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł3 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Pracach Dużych o powierzchni 3100 m2. Piękny teren w sąsiedztwie lasu sosnowego. Usytuowana przy gminnej drodze asfaltowej, media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 261 m² 206,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Plan zagospodarowania przewiduje tylko zabudowę jednorodzinną w formie budynków wolnostojących. Możliwość zabudowy - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

493 500 zł3 290 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena!, prace duże, działka budowlana W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, woda I prąd przy działce, dojazd asfaltem I ok. 100M droga gruntowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 032 m² 130,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo Cena działki obejmuje vat 23% - klient nie płaci pcc. Księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń. Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 0,3 ha, w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł11 290 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna leśna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie parku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł11 290 m² 46,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 890 000 zł19 000 m² 99,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni ok 19 000 m2. Działki zlokalizowane blisko zjazdu na obwodnicę S7. Odległość od dzialki do nowo budowanego zjazdu 1,2km. Działki numer 12/1.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +2 km

474 000 zł1 715 m² 276,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka, położona w Pracach Małych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, trapez o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +2 km

282 000 zł1 000 m² 282 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Pracach Małych, w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę wolnostojącą jednomieszkaniową. Przy działkach wodociąg, prąd, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +2 km

412 500 zł1 250 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom w sercu natury Wyjątkowa działka 1250 m w Korzeniówce Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a zapach lasu towarzyszy Ci przy pierwszej filiżance kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

169 800 zł824 m² 206,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki w Gąskach, w gminie Tarczyn. W planie miejscowym symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie budynków wolno stojących 1-mieszkaniowyh, 70%.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

5 734 755 zł29 409 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość znajduje się na terenie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który ustala przeznaczenie podstawowe pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

145 000 zł1 010 m² 143,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Marylka, gmina Tarczyn, nr ew. działki 3/2, rejon ulicy Przy Kolejce (po drugiej stronie torów Kolejki wąskotorowej). Pow. działki: 1010 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

Działka

Marylka

455 000 zł1 211 m² 375,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

455 000 zł | sprzedaż | 1211 m2 | działka | marylka | gmina tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1211 m2 w miejscowości Marylka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Marylka gm. Tarczyn. Media: prąd i woda, światłowód w drodze asfaltowej Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1 000 m (25 40 m), położona w miejscowości Marylka gmina Tarczyn, na końcu utwardzonej, nieprzelotowej drogi gminnej mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

2 040 000 zł5 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5100 m Doskonała lokalizacja przy dw 876 i 722, łoś k. Piaseczna Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

149 900 zł1 500 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel tej nieruchomości - Kawałek zielonego spokoju pod Warszawą 1500 m w Łosiu Działka rolna o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prace Duże +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

370 000 zł3 032 m² 122,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 0,3 ha, w planie miejscowym przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z towarzyszącymi usługami. Parametry zabudowy:. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Zatylna

Prace Duże,mazowieckie

500 000 zł3 113 m² 160,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka na wzniesieniu w cichej i spokojnej okolicy, sucha i słoneczna, ok 3 km od trasy E77, 1500 m do sklepu i autubusu, szkoła podstawowa ok 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Piaseczyńska

Prace Duże,mazowieckie

10 000 000 zł45 000 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 4,5 ha - 45.000 m.kw. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną niską z z towarzyszącymi usługami. Działak nr 540. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Brzóz

Prace Duże,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 386/8 o powierzchni około 1 155 m (wymiary 35 33 m), położona przy urokliwej Alei Brzóz w gminie Tarczyn, na końcu kameralnej, nieprzelotowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Prace Duże,mazowieckie

333 000 zł3 000 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Jeśli poszukujesz działki w pięknym i malowniczym miejscu, która nie jest polem to proszę zapoznać się ze szczegółami tej oferty. Działka położona w Pracach Dużych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

349 000 zł1 900 m² 183,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetny dojazd do stolicy - wjazdu na S7 tylko 3 km. Bardzo ładna działka budowlana z pięknymi drzewami w pobliżu ściany Lasów Chojnowskich. Mpzp pozwala na zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Prace Duże,mazowieckie

1 130 000 zł8 800 m² 128,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej agencji! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana, położona w gminie Tarczyn, w miejscowości Prace Duże, przy ul. Wierzbowej. Powierzchnia 8800 m2, (działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Prace Duże,mazowieckie

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2000 m w Prace Duże gmina Tarczyn, przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona, pełna zieleni, z budynkiem gospodarczym. Media : woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

170 500 zł1 100 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane po ok 1100 m2, zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą utwardzoną, media woda i prąd w drodze. Do 3 działki dojazd drogą wewnętrzną. w pobliżu nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w pięknej, zalesionej okolicy w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i lasów z pozwoleniem na budowę! działka I projekt Świetne wymiary - 32,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

154 000 zł800 m² 192,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo fajna działka w rejonie między wsiami Prace Duże, a Prace Małe. Działka o wielkości 800 m2 o średnim wymiarze 24 x 37 m w obrysie zbliżonym do prostokąta. Warunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wesoła

Prace Duże,mazowieckie

515 000 zł3 025 m² 170,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3025m2 Miejscowość: prace Duże, ul. Wesoła, gmina Tarczyn Cicha i spokojna okolica, nieruchomość położona w otulinie Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

360 000 zł3 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana, 3000m2, prostokąt, prace Duże, gmina Tarczyn, 8km od Piaseczna, woj. mazowieckie, cena 360000zł. Do sprzedania bardzo ładna, sucha działka budowlana Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana, 3000m2, prostokąt, prace Duże, gmina Tarczyn, 8km od Piaseczna, woj. mazowieckie, cena 340000zł. Do sprzedania bardzo ładna, sucha działka budowlana Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana, 3000m2, prostokąt, prace Duże, gmina Tarczyn, 8km od Piaseczna, woj. mazowieckie, cena 340000zł. Do sprzedania bardzo ładna, sucha działka budowlana Wymiary: 37mx78m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

217 000 zł900 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-działka W zagajniku- do sprzedania urocza działka położona w młodym lasku w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Działka w 3 linii zabudowy w cichej uliczce. Idealne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij